דף הבית > מברשות איפור ואביזרים נלווים > סקירה: מברשת מייקאפ של סיגמא – Sigma F80 Brush

סקירה: מברשת מייקאפ של סיגמא – Sigma F80 Brush

Sigma F80 Brush

Sigma F80 Brush מברשת קבוקי סינטטית שטוחה

את מברשת F80 של סיגמא רכשתי לפני כמה חודשים בקיט מברשות סינטטיות של סיגמא (Sigma Synthetic Kabuki Kit), שהכיל בזמנו 3 מברשות קבוקי סינטטיות:
מברשת F80 – מברשת קבוקי עם ראש שטוח.
מברשת F82 – מברשת קבוקי עם ראש מעוגל.
מברשת F84 – מברשת קבוקי זוויתית.

עכשיו הוסיפו לסדרה הזו את F86 שהיא מחודדת יותר, אבל אותה אין לי 🙂

Sigmax face kit brushes

סט המברשות הסינטטיות של סיגמא – F80, F82, F84 – הידיות מעץ עבות ומסיביות, אופייניות למברשות הפנים של סיגמא, אבל קצרות מהן

התלבטתי קשות לפני שהזמנתי את הסט הזה. קראתי המון ביקורות טובות, אבל בדר"כ אני לא אוהבת להשתמש בקבוקי למייקאפ, בגלל התחושה שלי שהמריחה מחדירה את המייקאפ לעור במקום למרוח אותו מעל, וכך מדגישה את הנקבוביות.

אחרי התלבטות ארוכה, ועוד ועוד ביקורות שקראתי, החלטתי להזמין את כל הקיט.
אסקור כל אחת מהמברשות בנפרד, כי אע"פ שהן מאוד דומות, לכל אחת יש גם איכויות נפרדות, ואז הפוסט הזה יהיה ארוך ואינסופי.

מתחילה עם ה – F80 של Sigma.

מה אומרים בסיגמא על מברשת F80?
מברשת קבוקי עם ראש שטוח שתוכננה כך שתעניק מריחת מייקאפ מושלמת.
מברשת דחוסה המיועדת למריחה, ערבוב וטשטוש של מוצרי איפור נוזליים, קרמיים ואבקתיים
הסיבים הקצרים והדחוסים אידיאליים למריחת מושלמת של מייקאפ נוזלי.
הידית הארוכה יחסית לקבובקיות אחרות מקלה על השימוש במברשת.
הסיבים הסינטטיים עשויים מסיבי HD ואידיאליים לשימוש עם מוצרי איפור נוזליים ומתנקים בקלות.

מברשת F80 של סיגמא

מברשת F80 של סיגמא

המראה החיצוני, הידית והאחיזה:
נתחיל בזה שבכל המשלוחים מסיגמא, לא משנה כמה מברשות אני מזמינה – המברשות מגיעות באריזת טול צבעונית, וזה ממש עושה הרגשה טובה לקבל חבילה שהושקעה בה מחשבה…

ולמברשת F80 – הידית היא ידית עץ שחורה, די מסיבית. לוגו מוטבע בכסוף. מראה קלאסי למברשות איפור מקצועיות.
הידית ארוכה יחסית למברשות קבוקי (שמגיעות בלי ידית בדר"כ או איזה חלק קטנטנן לאחיזה), אבל קצרה יחסית למברשות הרגילות של סיגמא ואפילו מברשות מייקאפ של חברות אחרות.
אוהבת את הידית הזו. היא מספיק מסיבית כדי להיות יציבה, אבל האורך שלה והמשקל שלה לא גורמות לה להיות מסורבלת.

מברשת F80 של סיגמא בהשוואה למברשות אחרות

השוואה של גודל הידית של מברשת F80 של סיגמא בהשוואה למברשות אחרות אקראיות שבחרתי

ראש המברשת והשיער:
הקוטר של ראש המברשת מושלם – לא גדול מדי (כמו ב – Sigma F50) ולא קטן מדי (כמו ב – Sigma F55).
השיער עצמו קצר ביחס לשיער של מברשות דואו פייבריות (למשל אלו שהוזכרו במשפט הקודם), ואגב – המברשת הזו היא לא דואו פייברית. היא סינטטית לחלוטין. דואו פייבר מתאר שילוב של 2 סוגי סיבים, כאן יש רק סוג אחד של סיבים.

הסיבים מאוד מאוד צפופים, מה שהופך את כל החלק הזה של ראש המברשת לדחוס מאוד (ולכן היא גם מתאימה לשימוש עם מייקאפים סמיכים, שמברשות דואו פייבריות לא מתאימות להם).
למרות הצפיפות והדחיסות של הסיבים, הם מאוד רכים למגע על הפנים, ומספיק גמישים כדי להתאים לקימורים בפנים.

Sigma F80 Brush

מברשת F80 של סיגמא – מברשת סינטטית, צפופה, ראש קצר ושטוח

מברשת F80 של סיגמא

מברשת F80 של סיגמא

מברשת F80 של סיגמא

מברשת F80 של סיגמא – צפיפות הסיבים

התאמה למוצרים ומרקמים:
מרקמים נוזליים:
המברשת הזו אידיאלית, בראש ובראשונה, לשימוש עם מייקאפ נוזלי. בניגוד למברשות דואו פייבריות, המברשת הזו מצויינת גם לשימוש עם מייקאפ נוזלי סמיך מאוד, כמו של מייק אפ עמיד (למשל – דאבל וור של אסתי לאודר, קולורסטיי של רבלון ודומיהם).

בגזרת המייקאפים הנוזליים לא הייתי ממליצה עליה למייקאפים שהם ממש ממש נוזליים מימיים (כמו ה NARS Sheer Glow, Neutrogena Healty Skin ואפילו ה – Loreal True mMatch לפעמים), כי הראש השטוח גורם לסימני מריחה.
אמנם אפשר לטשטש אותם, והמראה המתקבל ממש טוב, אבל ביותר מאמץ ועבודת טשטוש. (במקרה כזה הייתי ממליצה על מברשת דואו פייברית או על מברשת F82 מהסדרה הסינטטית הזו).

מתאימה מאוד לסמקים נוזליים או סמקים במרקם ג'ל.

יכולה להתאים למריחה של פריימר למייקאפ, בעיקר סיליקוניים (סמאשבוקס, פופה). אני אישית מעדיפה את האצבעות שלי לפריימרים, אבל מאפרות למשל חייבות מברשת לפריימר.

מרקמים אבקתיים:
אע"פ שבסיגמא ממליצים על המברשת הזו גם למוצרים אבקתיים (פודרות, סמקים וכו'), אני אישית חושבת שהיא פחות מתאימה לשימוש במוצרי אבקה (דחוסים או בתפזורת). הצפיפות של הסיבים בשילוב עם הראש השטוח לא מאפשר פיזור נכון של מוצרים אבקתיים על הפנים, מה שעלול לגרום לכתמים של צבע או הדגשה של נקבוביות.

יותר מזה – הדחיסות שלה לא טובה למוצרים אבקתיים דחוסים עדינים (פודרות וסמקים, בדר"כ כאלו שיש עליהם עיטור). הדחיסות של המברשת יכולה לשבור את שטח הפנים של הפודרה או הסומק, וחבל.

לא מתאימה לדעתי למייקאפ מוצק מסוג מייקאפ-פודרה. זה לא מטשטש מספיק טוב ולמייקאפ פודרה אני ממליצה על קבוקי עם ראש מעוגל (כמו ה-F82).

מרקמים קרמיים:
המברשת הזו כן יכולה להתאים למייקאפים מוצקים קרמיים או במרקם ג'ל (ה – F82 טובה ממנה למטרה הזו, אבל היא עדיין מתאימה ועושה עבודה לא רעה).

יש שממליצים עליה לסמקים קרמיים. אני אישית לא אוהבת להשתמש בה לסומק קרמי, כי הדחיסות שלה דוחפת את החומר לנקבוביות (לסמקים קרמיים אני מעדיפה מברשת דואו פייבר כמו ה-F55).

* סיכום קצר של כל האינציקלופדיה הזו יש בשורה התחתונה בסוף הפוסט 🙂

תוצאות מריחה והמלצות לאופן השימוש:
למעט מייקאפים נוזליים מאוד (ממש מימיים), המברשת הזו מעולה למייקאפים נוזליים.
המריחה קלה, המברשת משתמשת במעט מאוד חומר, הכיסוי המתקבל בדר"כ בינוני ויותר והמראה מושלם. ממש מראה אייר – בראש או flawless כמו שאומרים בעולמות האיפור.

כדי להגיע לתוצאות אופטימליות, ואחרי שהתנסיתי במברשת כמה חודשים הנה ההמלצות שלי לשימוש בה:
עםהמברשת הזו – A little goes a long way והיא דורשת מעט חומר כדי להגיע לכיסוי מלא של הפנים.
ממליצה לטבול את הקצה שלה במעט מייקאפ. פחות ממה שנראה לכם נשחב "מעט" (תמיד אפשר לקחת עוד), להניח על הפנים (אני מתחילה במייקאפ בלחיים כי זה השטח הכי גדול אצלי בפנים), ואז כשהמברשת מונחת בזווית קלה, להמשיך במשיחות קצרות עם הפנים עם הקצה שלה (בצורה כזו שמשהו כמו חצי מהסיבים מונחים על הפנים והחצי השני באוויר).
בשניות מתקבל מראה שהוא flawless, נטול סימני מריחה ואחיד.

הכיסוי שמתקבל יהיה בדר"כ בינוני בברירת מחדל. אם רוצים כיסוי נמוך, אפשר להרטיב מעט את ראש המברשת עם מים טרמליים ואז להתחיל במריחה, או לחילופין, לעבור למברשת דואו פייברית (F50, F55 של סיגמא או 187, 188 או 130 של מאק).

השיטה הזו של משיחות קצרות עם הקצה טובה יותר ממריחה עם כל שטח המברשת או ממריחה בתנועה מעגלית.

ניקוי:
פשוט מאוד. משתמשת בטיפ לניקוי מברשות שהעליתי בעבר.
יכולה לשטוף אותה בערב והיא מוכנה לשימוש בבוקר, כך שאני מעריכה שזמן הייבוש הוא חצי יום בערך.
יש לי אותה כמה חודשים ולא נשרה ממנה אפילו שערה אחת.

ניסויים על בעלי חיים:
כמו שכתבתי בסקירה הקודמת: לא הצלחתי למצוא את סיגמא ברשימות של PETA ורשימות דומות, אז עשיתי חיפוש באינטרנט ומצאתי אצל הבלוגרית temptalia התייחסות לנושא הזה.
היא שאלה את הבעלים של החברה לגבי השיער הטבעי שיש במברשות של סיגמא (כי עם השיער הסנטטי כמובן שאין בעיה) ונענתה ש-PETA מתייחסים לכל שיער טבעי של מברשות כלא ידידותי לבעלי חיים, לא משנה מה היו הדרכים להשיג אותו. הם מאמינים שבעלי החיים צריכים להשאר עם השיער הטבעי שלהם.
היא ציינה שבסיגמא מקפידים שבעלי החיים לא יפגעו בזמן שגוזמים את הפרווה שלהם.

בנוסף, מצאתי גם את הקישור הזה בבלוג moxiereviews – זו בלוגרית שלא סוקרת מוצרים שנוסו על בעלי חיים ובראיון עם הבעלים של סיגמא נאמר לה שיש אישור של PETA וכרגע זה עניין בירוקרטי בעיקר, כדי לקבל את הלוגו.
אם יש לכם מידע אחר – אנא שתפו אותנו.

איפה וכמה?
מברשות סיגמא נמכרות רק אונליין באתר של סיגמא.
מחיר המברשת הזו בודדת הוא 16$ – 58 ש"ח בערך (מחיר מצויין לדעתי. קחו בחשבון שיש גם דמי משלוח), כאן: Sigma F80.
אני אישית הזמנתי את הקיט המלא – Synthetic Kabuki Kit, כי רציתי 2 מברשות כאלו והיה משתלם יותר להזמין את הקיט של השלושה (שעכשיו יש בו 4 מברשות… ומחירו 56$ – 200 ש"ח בערך, שזה יוצא 50 ש"ח למברשת בערך, לא כולל משלוח).

שורה תחתונה:
מתייחסת למברשת הזו כאל מברשת מייקאפ. מאוד אוהבת את המברשת הזו למייקאפים נוזליים. המראה שמתקבל מו-שלם! מריחה אחידה, כיסוי בינוני כמו שאני אוהבת, וממש בשניות.
מתאימה מאוד בעיקר למייקאפים נוזלים סמיכים, אבל לא מימיים. למוצרי איפור נוזליים, לפריימרים ולמייקאפים מוצקים קרמיים או במרקם ג'ל.
לא מתאימה למוצרים אבקתיים, מייקאפים נוזליים מאוד עד מימיים וסמקים קרמיים.
מחיר מצויין. בהחלט ממליצה.

מקווה להעלות סקירה לשתי המברשות הנוספות בשבוע הבא…

תגובות

comments

 

 1. לידיה
  29 אוקטובר, 2011 מתוך 21:15 | #1

  לפי הסקירה שלך, נראה שהמברשת הזאת מצוינת! עדיין לא ניסיתי מברשות מהסוג הזה למייק אפ ונראה לי שבעתיד אלך על זה כי גם אני קראתי ביקורות טובות מאוד על מברשות מסוג זה למייקאפ ועכשיו אחרי הסקירה שלך זה עוד חיזק זאת. יש לי מברשת אחת למייק אפ של nvey eco (חברה שמיצרת איפור אורגני), שטוחה ומעוגלת בקצה שאיתה אני משתמשת לפעמים, עלתה לי הון והיא עושה את העבודה טוב פלוס. אני מוצאת שספוגית למייקאפ עושה עבודה טובה יותר ומשביעת רצון…וגם איפושהו אני מאוד מורגלת לשימוש בספוגיות ושולטת היטב בהנחת מייקאפ איתן כך שדי קשה לי להיפטר מהרגלים שעושים לי טוב :-)…ימים יגידו.
  פוסט נהדר וכתוב מצוין. שבוע טוב קורין 🙂

 2. 29 אוקטובר, 2011 מתוך 21:30 | #2

  יש לי את המברשת הזאת ואני מתה עליה!!! התוצאות שהיא נותנת פשוט מושלמות. לא מניחה איתה את המייקאפ כי היא ממש בולעת חומר, אלא מורחת ברישול על הפנים עם האצבעות ואז נכנסת עם המברשת לטשטוש מושלם. סיגמה לגמרי שיחקו אותה 🙂

 3. מיטל
  29 אוקטובר, 2011 מתוך 21:40 | #3

  יופי של סיקור!!
  באחד מסשני הניקוי מברשות שלי הרגתי את ה 187 שלי..
  זה סיפור מאוד עצוב שהנקודה החשובה שלו (מלבד מותה טרם עת..) שהמברשת הזאת אמנם מסוגלת למרוח מייקאפ (גם די סמיך) אבל היא פשוט לא מסוגלת לוותר על המייקאפ ולהפוך לנקיה בחזרה..
  כל סשן ניקוי תמיד תמיד גורם לי כמעט להתייאש בחצי הדרך..
  אני בדר"כ מתחילה עם מברשת יבשה שמה עליה (או בכף היד עם זאת מברשת קטנה) מסיר איפור דו-פאזי ואחרי שאני חופפת אותה עם זה, אני חופפת עם שמפו רגיל.
  לא יודעת למה, אבל ה 187 פשוט מסרבת להנקות זה נורא!
  אז ביומה האחרון, כנראה שהייתי קצת יותר ברברית ומצאתי את עצמי מחזיקה ביד אחת את שערות המברשת, וביד השניה את הידית.. אופס..
  אי לכך ובהתאם לזאת, אני משתמשת במברשת שטוחה להנחת המייקאפ או פשוט עם הידיים.. (לרוב זה הקולורסטיי ואת ה BB שיש לי תמיד עם הידיים)
  גם מברשת נפודרה מעט מייאשת אותי אבל בסוף מתנקה..
  אולי בגלל שה F80 סינטתית לגמרי היא לא עושה כזה סיוט כמו ה 187.. אני לא יודעת..
  בכל מקרה, אשמח לשמוע אם את חושבת שהניקוי שלה סביר נגיד בהשוואה למברשות השטוחות הסינטתיות ה"רגילות"
  ואו, חפרתי קצת יותר מידי :]

 4. קורין
  29 אוקטובר, 2011 מתוך 23:05 | #4

  @לידיה
  תודה רבה בובה 🙂

  במשך שנים השתמשתי בספוגיות והיה לי מאוד קשה המעבר הזה למברשות.
  מברשת המייקאפ הראשונה שבאמת התחברתי אליה היתה ה-F50 של סיגמא (תואמת של ה-187 של מאק אני חושבת, או ה-188 🙂 אני תמיד מתבלבלת ביניהן), אבל היא לא מתאימה לדאבל וור למשל, אז דאבל וור הייתי מניחה עם האצבעות או עם ספוגית, עד שרכשתי את הסט הזה…..
  באמת מומלצת והיא גם לא יקרה אז שווה לנסות…

  שבוע נפלא ובשורות טובות מתוקה 🙂

 5. קורין
  29 אוקטובר, 2011 מתוך 23:07 | #5

  @Israelmakeup
  אני דווקא לא חושבת שהיא בולעת חומר. להיפך, בגלל שכמעט כל החומר מגיע בסוף לפנים המלצתי בפוסט לקחת ממש מעט, אבל אם עובד לך טוב קודם עם האצבעות אז מצויין 🙂
  סיגמא לגמרי שיחקו אותם עם הסט הזה וסוג המברשות האלו, ועכשיו יש כאלו מוקטנות. הזמנתי אחת לנסות 🙂

 6. קורין
  29 אוקטובר, 2011 מתוך 23:12 | #6

  @מיטל
  תודה מותק 🙂
  את חופרת? ראית את אורך הפוסט שיצא לי כאן? 🙂 (נבהלתי כשראיתי, אבל לא ראיתי לנכון לצמצם כלום…)
  אהההההה! זה בדיוק מה שקרה לי עם ה-F50. רציתי לסחוט אותה ממש ממש טוב ומשכתי את השיערות שלה כלפי מטה המסכנה… (רציתי לקצר את זמן הייבוש ככה שתתייבש מהר כי הייתי צריכה אותה כמה שעות אח"כ. הפזיזות מהשטן….). עם החדשה אתנהג יותר יפה 🙂

  קודם כל – נסי את הטיפ שלי לניקוי מברשות עם שמן זית – עושה פלאים למברשות.
  דבר שני – המברשת הזו מתנקה בקלות יותר מהדואו פייבריות כי יש בה פחות שטח לבן, ובגלל שהיא כולה סינטטית היו כמה פעמים שניקיתי אותה אפילו בלי שמן זית והיא התנקתה מעולה.
  ובכל מקרה – אני חושבת שהיא מתאימה יותר מה-187 לקולורסטיי….

 7. מיטל
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 10:42 | #7

  הפחדת אותי! יש לי 2 מברשות F50.. מקווה שלא אייצר את המצב גם עבורן!!!
  ה 187 פשוט לא מתאימה לקולורסטיי, אבל כשקניתי אותה השתמשתי גם ככה במייקאפים אחרים.. אני חושבת שבהתחלה השתמשתי בסטודיו פיקס פלואיד שבכל מקרה מעט יותר נוזלי מהקולורסטיי, ובין לבין היה גם הדאבל וור לייט. חוץ מזה היתה תקופה שהשתמשתי במייקאפ הנוזלי של מאדינה שגם הוא נוזלי יותר מהקולורסטיי.
  אבל עכשיו משהתמסדתי על הקולורסטיי נוכחתי שלא רק שהיא לא מתאימה (נקודה!) היא גם נהרגה בתהליך חחח אופס!
  ואת יודעת מתי זה קרה? בדיוק ביום שכשהלכתי לטייל עם אריק חשבתי לעצמי בעפיפות כזאת, שהמחיר של מאק, הוא המחיר של מאק, אבל משלמים על איכות לשנים רבות. איך זה יהיה עם סיגמא? (שבדיוק קיבלתי כמה מברשות שלהם) אני לא יכולה לדעת…
  יש דברים שפשוט לא צריך לחשוב עליהם!!!!

 8. קורין
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 10:49 | #8

  @מיטל
  חחחחחחחחחחח, איזה מרפי!

  לגבי ה-F50 – אל תסחטי אותן באגרסיביות כמו שאני עשיתי… בינתיים השניה מחזיקה מעמד, אבל אני מתנהגת אליה יפה 🙂

  מאחר ואת משתמשת בקולורסטיי על בסיס קבוע, אני ממליצה לך על ה-F80 או ה-F82 שהיא מעוגלת יותר בקצה. ממש מתאימות למרקם הזה

 9. לימור
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 10:54 | #9

  כרגיל כל מה שאת כותבת בא לי לקנות….כתוב מצוין ועושה חשק!
  דרך אגב,האם המברשת החמודה הזאת תתאים לאברלסטינג של קלרינס?זה המייקאפ שלי לאחרונה.

 10. מיטל
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 11:04 | #10

  אני אחכה לסקירה שלך של ה 82 ואחליט איזה מהם אני מעדיפה 🙂
  ואגב, אמנם חפרת, אבל לדעתי כל מה שכתבת היה לחלוטין רלוונטי ועוזר מאוד בהחלטה האם המברשת מתאימה או לא לצרכים שאנחנו רוצות לייעד לה 🙂

 11. קורין
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 11:08 | #11

  @לימור
  חמודה 🙂
  היא מאוד מתאימה לאוורלסטינג של קלרינס… הוא ממש לא מוגדר דליל. המייקאפים היחידם שהיא לא ממש טובה להם הם כאלו שהם ממש דלילים…

 12. קורין
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 11:09 | #12

  @מיטל
  תודה בובה 🙂 איזה פרגון כיפי…
  מקווה להעלות את הסקירה הבאה עוד השבוע בלי נדר…

 13. לימור
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 12:48 | #13

  🙂 חמודית…כרגע הדאבל וור לייט נטוש ואני דבוקה בקלרינס…בא לי גם BBCREAM האמת אבל לא יודעת איזה

 14. קורין
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 12:53 | #14

  @לימור
  ניסיתי לאחרונה לבדוק קצת סווטשים וסקירות של BB CREAMS והכיסוי שלהם ממש לא מספיק לפיגמנטציה שלי אז ירדתי מזה.
  אני יודעת שמרינה השתמשה באחד כזה, אולי תתייעצי איתה

 15. לימור
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 13:13 | #15

  אין לי פיגמנטציה,לא שאני יודעת לפחות….אתייעץ איתה,תודה

 16. קורין
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 13:15 | #16

  @לימור
  אני "זקנה" ממך באיזה 10 שנים :)))
  תברכי על זה ותהני מזה 🙂

 17. לימור
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 13:25 | #17

  ממש זקנה…..את נראית צעירה!….אני בת 28 …:)
  יש לי כמו צלקות מפצעים אבל איזה כמה לא הרבה.

 18. קורין
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 13:29 | #18

  @לימור
  🙂
  זה הזמן להקפיד לשמור על העור, חשיפה לשמש, לא לפוצץ פצעונים. אח"כ מתחרטים…

 19. לימור
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 13:35 | #19

  אני מאז ומתמיד הקפדתי ותמיד יוצאת עם משקפי שמש וכובע….ליד העין יש לי נמש או שזה פיגמנטציה אין לי מושג….הצלקת ישנות ממש כמה בלחי

 20. קורין
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 13:46 | #20

  @לימור
  מעולה. אני לא תמיד הקפדתי… ועכשיו אני רואה את הנזקים 🙂

 21. לימור
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 14:02 | #21

  בגלל זה אני לא יודעת אם זה פיגמנטציה או נמש..הקפדתי כל כך אז מאיפה זה בא???

 22. קורין
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 14:05 | #22

  @לימור
  יכול להיות שהמקור של זה הוא תורשתי, ואז אין מה לעשות בקשר לזה, רק להקפיד לא "לעזור" לזה עם חשיפה לשמש… ואת מקפידה, אז את יכולה להיות רגועה

 23. לימור
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 15:15 | #23

  אוףףףףףףףףףףףףף 🙁 ואין מה למרוח?מוצר מומלץ?

 24. סיון
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 15:21 | #24

  המברשת טובה רק חבל שהיא משירה מלא מלא שיערות… לאחר כבוד העפתי אותה מעצבים.

 25. קורין
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 15:41 | #25

  לימורי, הכי טוב להתייעץ עם רופא עור…

 26. קורין
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 15:43 | #26

  את רצינית סיון? לא נשרה לי ממנה אפילו שערה אחת. בניגוד למברשות אחרות שבדר״כ בחפיפה הראשונה מישירות 2-3 שערות. לדעתי קיבלת מברשת פגומה. חבל שזרקת אותה. יכולת להחזיר להם לדעתי

 27. לימור
  30 אוקטובר, 2011 מתוך 17:21 | #27

  תודהההההה חמודית!

 28. 31 אוקטובר, 2011 מתוך 13:10 | #28

  טוב עברו להם החגים, הסידורים וחזרתי לקרוא ולהגיב. התגעגתי! אחלה פוסט. כמובן כתוב באופן שריר בהיר ונהיר : ))
  אני זוכרת שניהלנו פה שיחה על המברשות הללו כששמנו עליהן עין ובאמת חיכית לקנות את ה"שילוש הקדוש". אני שמחה שאת נהנית ממנה כמו שאני נהנית ממנה. באמת צריך לדעת איך לעבוד איתה בצורה הטובה ביותר. וכן היא באמת בולעת חומר אם מטפיחים אותה ישירות על המייק אפ.
  הייתי שמחה אם היו מוציאים סינטטיות כאלה גם לעיניים.

 29. קורין
  31 אוקטובר, 2011 מתוך 14:51 | #29

  @שרית
  ברוכה השבה יקירתי 🙂

  אכן יצאה לנו קניה מוצלחת 🙂
  אני מטפיחה אותה ישירות על המייקאפ והיא לא בולעת לי חומר….
  לא יודעת איך בדיוק את משתמשת במייקאפ אבל אני, ככלל – תמיד שמה מעט מייקאפ מהבקבוק בצנצנת קטנה (הקופסיות האלו של ביוטיקר), ומתאפרת מהקופסיות האלו. נוח לי יותר לטבול את המברשת בקופסית.
  כן נעלם חומר כשמניחים מייקאפ מהבקבוק על גב היד ואוספים משם עם המברשת (לדעתי פשוט בגלל שהיא דוחפת את המייקאפ לעור), אבל עם קופסית זה לא קורה וזה נקי יותר 🙂

  הם הוציאו עכשיו סט של סינטטיות כאלו מוקטנות – עם ראש חתוך, ראש מעוגל, וזוויתית. קניתי לנסות את זו עם הראש החתוך (כמו ה-F80 אבל קטנה יותר – P80), ואני משתמשת בה לקונסילר והיא מדהימה. נראה לי שאני ארכוש גם את השניות

 30. 31 אוקטובר, 2011 מתוך 16:12 | #30

  במת?? אני הולכת לראות מה זיי!

 31. קורין
  31 אוקטובר, 2011 מתוך 16:50 | #31

  @שרית
  חחחחחחחחח. קורעת! הזוויתית נראית לי ממש מתאימה לעיניים

 32. 31 אוקטובר, 2011 מתוך 17:14 | #32

  תקשיפי…שמתי עין על המחודדת והמעוגלת. גם הזויתית נראית מעניינת..בהחלט. די אני צריכה הכל!!
  אני צריכה כמה מברשות חבל שאי אפשר להרכיב קיט משלך עם הנחה קטנטונת.

 33. קורין
  31 אוקטובר, 2011 מתוך 17:28 | #33

  @שרית
  נכון…. יש הנחה רק אם לוקחים קיטים מובנים שלהם.
  אני קונה בהדרגה, כי פשוט אין לזה סוף. אני רוצה הכל 🙂

 34. 31 אוקטובר, 2011 מתוך 18:33 | #34

  איפ קורין מה יהיה 😉

 35. קורין
  1 נובמבר, 2011 מתוך 15:43 | #35

  @שרית
  חחחחחחחח
  שנבזבז רק על דברים כאלו 🙂

 36. מיכל
  11 נובמבר, 2011 מתוך 14:05 | #36

  היי קורין 🙂
  יש לי מייקאפ ultea teint idole של לנקום. (לא המאט)
  איזה מברשת יותר מתאימה למייקאפ הזה: F50 או F80?
  כי הזמנתי את המברשת F50..

 37. קורין
  11 נובמבר, 2011 מתוך 14:30 | #37

  @מיכל
  היי מיכל. האמת שלא ניסיתי את המייקאפ הזה.
  ה-F50 מתאימה לנוזליים אבל לא לכאלו שהם מאוד סמיכים כמו הדאבל וור או הקולורסטיי.
  אם המרקם שלו דליל יותר מהדאבל וור אז היא תהיה לך טובה. (השתמשתי בה עד שרכשתי את המברשת הזו, ועדיין משתמשת בה לדלילים יותר)

 38. לינה
  14 נובמבר, 2011 מתוך 16:54 | #38

  את זוכרת אולי כמה עולה המשלוח? וכמה זמן לוקח למשלוח להגיע?

 39. קורין
  14 נובמבר, 2011 מתוך 17:02 | #39

  @לינה
  המשלוח תלוי בכמות המברשות שאת מזמינה.
  בפעם האחרונה הזמנתי 4 מברשות בודדות והמשלוח עלה לי 13$.
  בדקתי בהזמנות שלי וכשהזמנתי את הקיט הסינטטי המלא בזמנו המשלוח עלה 11$.
  ניסיתי להכניס לסל את המברשת הזו בודדת כדי לראות כמה יצא המשלוח והופיע לי משלוח של 7.8$, אז אני מניחה שעלות המשלוח תלויה בכמות הפריטים בהזמנה, ובטוטאל – ככל שאת מזמינה יותר כך העלות לפריט בודד יורדת.

  בפעם האחרונה ההזמנה הגיעה ממש מהר, פחות משבוע. בהזמנה שלפני כן זה לקח משהו כמו שבוע וחצי-שבועיים.

 40. אלינה
  24 דצמבר, 2011 מתוך 02:43 | #40

  היי!
  בלוג נהדר,ש מחה שגיליתי אותו!
  אני שוקלת כמה יותר משבוע להזמין סט או שניים של מברשות של סיגמא,אבל מתלבטת לגבי אופי המברשות-משיער טבעי או סינטטי.
  הייתי שמחה לשמוע למה בחרת להזמין דווקא סינטטיות?
  האם מנסיונך,הסינטטיות נופלות באיכותן למול אלה הלא סינטטיות?
  תודה רבה והמשיכי עבודתך נאמנה:)

 41. קורין
  24 דצמבר, 2011 מתוך 14:11 | #41

  @אלינה
  היי אלינה, תודה 🙂

  אני אוהבת גם מברשות סינטטיות, גם משיער טבעי וגם משולבות (דואו-פייבריות) – פשוט למטרות שונות.
  את הסינטטיות אני אוהבת למייקאפים בעיקר. הדואו פייבריות למוצרים קרמיים ונוזליים אחרים, ומשיער טבעי לכל מוצרי האבקה למיניהם.
  זה ככה בחלוקה גסה מאוד (אני משתמשת גם בדואו פייבר לסמקים וברונזרים למשל).
  אני חושבת שתלוי לאיזה צורך או מטרה את רוצה לרכוש את הסט (למרות שיש סטים שהם משולבים ויש בהם גם טבעיות וגם דואו פייבריות, ואלו הסטים המוצלחים יותר בדר"כ בעיניי)

 42. אלינה.
  24 דצמבר, 2011 מתוך 19:23 | #42

  תודה רבה על התשובה:)
  הסט שהכי "דחוף" לי לקנות הוא של מברשות איפור לעיניים.לגבי איפור עור הפנים-עד היום השתמשתי באצבעות וקצת קשה לי לוותר על לחוש את המייק אפ בידיים כשאני מניחה אותו.מצד שני,מכל הבלוגים שקראתי,נראה שעבודה עם מברשת להנחת מייק אפ נותנת גימור מוצלח יותר,ככה שאשמח לנסות.
  סיבה נוספת להתלבטות שלי היא העניין המוסרי,שימוש בשיער בע"ח וכ'ו.אתמול מצאתי בבלוג שלך ראיון עם המנהל של סיגמא ומה יש לו להגיד על השיער בו משתמשים במברשות שלהם.בכל מקרה,אני מניחה שאקרא את הראיון ואז אחליט.

  תודה רבה על ההכוונה,
  שבוע טוב!

 43. קורין
  25 דצמבר, 2011 מתוך 10:30 | #43

  @אלינה.
  במברשות איפור לעיניים אני בדר"כ מעדיפה שיער טבעי…

  אני יכולה להבין את זה שאת אוהבת לחוש את המייקאפ בידיים. עם כל מייקאפ חדש אני משתמשת לפחות כמה פעמים עם האצבעות כדי לחוש את המרקם לצורך הסקירה. רק עם האצבעות באמת אפשר להרגיש את המרקם של המייקאפ.

  שיהיה שבוע מצויין וחג שמח!

 44. גילה
  24 יוני, 2012 מתוך 13:11 | #44

  היי, מאוד אהבתי את מה שרשמת על המברשות האלה על כול קיט, רציתי להזמין נכנסתי לאתר , לא הצלחתי. אשמח מאוד לעזרה!!!

 45. קורין
  24 יוני, 2012 מתוך 13:15 | #45

  @גילה
  גילה – קיבלתי את המייל שלך ושלחתי לך תשובה 🙂

 46. מיה
  27 מרץ, 2013 מתוך 17:58 | #46

  איזה מברשת טוב לדאבל וור וקולורסטי אני רוצה לקנות של מאק האם 187 או 188 מתאימה? מה את ממליצה? עוד שאלה יש לך סקירה שלהם?F80 של סיגמה דומה למאק?

 47. קורין
  27 מרץ, 2013 מתוך 18:28 | #47

  @מיה
  לדאבל וור עדיף מברשת צפופה יחסית, כי הוא מייקאפ יחסית סמיך. ה-187 ו-188 של מאק לדעתי לא מתאימות כי הן לא מספיק דחוסות.
  ה-F80 של סיגמא תתאים לך למייקאפ הזה.
  יש לי סקירה של 187 של מאק, וסקירה של ה-F50 של סיגמא שהיא התואמת של 187 של מאק . 188 היא כמו ה-187, פשוט עם ראש קטן יותר…

 48. מוסיה
  28 אוגוסט, 2014 מתוך 12:23 | #48

  היי קורין,
  נתקלתי רק היום בבלוג שלך לראשונה – ואני חייבת להגיד שהוא פשוט מעולה! 🙂
  לא כל כך הבנתי מהסקירה שלך, ולכן אשמח אם תוכלי לייעץ לי – איזו מברשת מבין ה-3 מתאימה יותר לפודרות אבקתיות ואיזו לפודרות-מייקאפ?

 49. 21 ספטמבר, 2014 מתוך 16:04 | #49

  @מוסיה
  תודה רבה מוסיה! פספסתי את התגובה שלך 🙂
  ה – F80 וה-F84 מתאימות שתיהן לכל הסוגים

 50. רותי
  7 מרץ, 2015 מתוך 16:32 | #50

  מאיפה אני יכולה להזמין את המברשות? (:

 51. ליאת כהן
  9 מאי, 2017 מתוך 18:15 | #52

  אני מעוניינת לרכוש מברשות למייק אפ.
  אנא תרו עימי קשר 052-3733311
  תודה
  ליאת כהן

 52. 21 מאי, 2017 מתוך 14:42 | #53

  היי ליאת
  אני לא מוכרת מברשות, אבל את יכולה לרכוש באתר גילטי, יש להם גם שירות לקוחות שתוכלי להעזר בו. אם את נרשמת לרשימת התפוצה שלהם תקבלי גם 10% הנחה ברכישה ראשונה.

 1. 5 נובמבר, 2011 מתוך 22:16 | #1
 2. 15 ינואר, 2012 מתוך 13:40 | #2
 3. 22 ינואר, 2012 מתוך 14:53 | #3
 4. 28 ינואר, 2012 מתוך 21:06 | #4
 5. 13 יולי, 2012 מתוך 16:17 | #5
 6. 17 יולי, 2012 מתוך 17:52 | #6
 7. 29 ספטמבר, 2012 מתוך 19:07 | #7
 8. 28 פברואר, 2013 מתוך 11:01 | #8
 9. 9 ינואר, 2014 מתוך 09:54 | #9
 10. 21 ינואר, 2014 מתוך 13:13 | #10
 11. 21 ינואר, 2014 מתוך 21:24 | #11
 12. 29 אפריל, 2014 מתוך 11:38 | #12
 13. 25 נובמבר, 2014 מתוך 22:29 | #13
 14. 27 נובמבר, 2014 מתוך 12:17 | #14
 15. 14 יולי, 2015 מתוך 21:10 | #15
 16. 12 אפריל, 2016 מתוך 22:05 | #16
 17. 26 אוגוסט, 2017 מתוך 20:01 | #17