מייקאפ פרפקשן של גרלן
מוצרי איפור לפנים

מייקאפ פרפרקשן של גרלן

מייקאפ פרפקשן של גרלן
מייקאפ פרפקשן של גרלן (הפקק לא קשור למייקאפ הזה :), אלא למוצרים מהפודט הבא…)

בשנה האחרונה הוציאו מהמגוון את המייקאפ אקסטרים של גרלן, המאוד מוצלח, ובמקומו הכניסו את המייקאפ פרפקשן, שנכנס לנישת המייקאפ העמיד של המותג.
כמובן שהמייקאפ הזה סקרן אותי מיד. באופן כללי המייקאפים של גרלן מוצלחים מאוד, וסיקרן אותי לדעת מה חידשו במייקאפ הזה בהשוואה למייקאפ אקסטרים.

מייקאפים נוספים שעלו בסדרת המייקאפים העמידים
מייקאפ דאבל וור של אסתי לאודר
מייקאפ טיינט אידול אולטרה 24H של לנקום
מייקאפ  דיור פוראבר של דיור
מייקאפ אוורלסטינג של קלרינס
מייקאפ פרפקט 123 של בורז'ואה

מה אומרים בגרלן על המייקאפ פרפקשן?

מייקאפ קטיפתי רך ונעים. הפורמולה העמידה משתלבת בעור באופן שמעניק תיקון פגמים מושלם ונוח, עם גימור משיי, ועמידות ל-16 שעות.
בפורמולה משולבים פודרה סופחת ופיגמנטים מתקני גוון, שמעניקים מראה רענן מצד אחד, ועמידות יוצאת דופן, מצד שני, תוך כדי שהיא מאפשרת לעור לנשום לכל אורך 16 שעות העמידות המובטחת.
הסיליקה בפורמולה סופחת את השומנים לאורך היום, בעוד שמתקני הגוון נותנים כיסוי מושלם, עם גוון שלא משתנה או מתכהה במשך היום.
כיסוי מלא. גימור מאט. SPF20.

האריזה:
המייקאפ מגיע בבקבוק הזכוכית האופייני למייקאפים של גרלן. כבד ויוקרתי, אבל פחות מתאים לנסיעות (למרות שכולנו בסוף נוסעות עם המייקאפ שאנחנו אוהבות, לא משנה איך הוא ארוז). מגיע עם משאבה נוחה, בדומה לכל בקבוקי המייקאפ של גרלן, ועם אותו ניחוח אופייני למייקאפים שלהם.

מרקם ומריחה:
מייקאפ נוזלי, סמיכות בינונית, וזה השוני הראשון בינו לבין האקסטרים, שלא מן הנמנע שאשווה ביניהם כאן. המייקאפ אקסטרים מאוד נוזלי ביחס למייקאפ החדש.
קלות המריחה תלויה במרקם של העור לפני ההנחה. בהנחה ישירות על העור, מיד לאחר קרם הלחות, הוא נמרח מאוד בקלות ומתמזג ממש בשניות לתוך העור. ממליצה גם לנסות להניח אותו עם האצבעות. מתקבל גימור מהמם, עם כיסוי טוב שנראה ממש כאילו הוא העור עצמו, ולא כמו מייקאפ בכלל.

בקיץ השתמשתי בפריימר למייקאפ, או בשיטת הפודרה מתחת למייקאפ, כדי לקבל משטח נקי מלחות ושומנים. במקרה הזה, באופן טבעי, המריחה היתה פחות קלה והמברשת פחות מחליקה על העור, אבל זה כמובן תלוי במשטח מתחת למייקאפ.

מברשות מומלצות למייקאפ הזה: מברשת הבאפינג של ריל טכניקס (לסקירה של כל מברשות ריל טכניקס), מברשת F80 של סיגמא (לסקירה), F84 של סיגמא (לסקירה), וגם המברשת החדשה התלת מימדית של סיגמא (אסקור בקרוב) עובדת מצויין.

מייקאפ פרפקשן של גרלן
מייקאפ פרפקשן של גרלן

רמת כיסוי וגימור:
כיסוי בינוני עד מלא. אפשר בקלות לנוע בין מגוון רמות הכיסוי עם המייקאפ הזה.
בהנחה עם האצבעות (מאוד מומלץ לנסות אפילו פעם אחת, מפתיע לטובה) – רמת הכיסוי קלה ומתמזגת עם העור בצורה שנראית הכי טבעית שיש.
עם המברשות שהזכרתי למעלה רמת הכיסוי בברירת המחדל היא בינונית, ואפשר לבנות את הכיסוי לכיסוי מלא.
עם פריימר מתחת למייקאפ או עם פודרה מתחת למייקאפ, כמו שהזכרתי בסעיף הקודם, רמת הכיסוי בברירת המחדל תהיה בינונית פלוס.

למרות שבגרלן ציינו שהגימור הוא מאט, אני נוטה לחלוק בעניין הזה. הגימור של המייקאפ מאוד חי וטבעי. הגימור הכי קרוב למאט מתקבל אם מניחים פריימר או פודרה מתחתיו, וגם אז המייקאפ יהיה מאט למשהו כמו רבע שעה, ואח"כ תחזור אליו החיות שלו 🙂

מייקאפ פרפקשן של גרלן
מייקאפ פרפקשן של גרלן
מייקאפ פרפקשן של גרלן
מייקאפ פרפקשן של גרלן

עמידות:
בגרלן מבטיחים עמידות ל-16 שעות. לא ניסיתי אותו לכל אורך הזמן הזה, אבל אפשר להגיע איתו לעמידות של 10-11 שעות בתנאים מסויימים.

*בסעיף הזה אני חייבת לציין שהעור שלי בחצי השנה האחרונה חזר להרגלים הישנים שלו, לשמחתי, והוא כבר לא יבש כמו שהיה בשנה-שנה וחצי שקדמו לתקופה הזו, אלא מעורב – רגיל ברוב איזורי הפנים ונוטה לשמן באיזור ה T.
בקיץ האחרון, הלח, השתמשתי הרבה בטיפ שהעליתי לשיפור עמידות המייקאפ – להניח פודרה מתחתיו. השיטה הזו אוטומטית מוסיפה כמה שעות טובות לעמידות של כל מייקאפ כמעט, ובשימוש בשיטה הזו ניתן להגיע לעמידות של למעלה מ-10 שעות עם המייקאפ הזה.
בהנחה רגילה, ללא פריימר או פודרה מתחת – העמידות היתה בסביבות 8-9 שעות. בקיץ.
עכשיו כשהחורף כבר כאן, ופחות לח, המייקאפ הזה מחזיק עליי למעלה מ-10 שעות ללא פריימר.

מבחינת סוגי עור – אני חושבת שהמייקאפ הזה יתאים לכל סוגי העור, כולל עור יבש (למרות שבדר"כ המייקאפים העמידים מכילים כמות גבוהה של פודרה ולא מתאימים לעור יבש, זה דווקא כן יתאים לדעתי), פשוט ללחח מתחת למייקאפ. ההסתייגות היחידה שלי היא לבעלות ער שמן מאוד, שאז בוודאי שיהיה צורך בפידור נוסף במשך היום (הטיפ של הפודרה מתחת למייקאפ יכול לעזור).

מבחר גוונים:
זהה לכל המייקאפים של גרלן בארץ:
בעולם המייקאפ הזה קיים ב-9 גוונים: 5 גוונים נייטרליים: 02, 03, 04, 05, 06, ועוד 4 גוונים עם תתי גוון ורוד או צהוב.
הגוונים בעלי תת הגוון הורוד מתחילים בספרת עשרות 1 (למשל 13)
הגוונים בעלי תת הגוון החמים או הצהבהב מתחיל בספרת עשרות 2 (23, 24, 25)
בארץ ראיתי אותו ב-4 גוונים, כולם נייטרליים:
02 הבהיר ביותר שיש בארץ. לא בטוחה שהוא יתאים לבהירות מאוד או סופר בהירות. אולי למאק 15-20.
03 לבעלות גוון בהיר עד בינוני. בהערכה גסה יתאים לגווני מאק 25-30.
04 לבעלות גוון עור בינוני, בהשוואה למאק – 35-40 (זה הגוון שקניתי במקור, והוא זה שמצולם כאן בפוסט. בפועל השתמשתי בו פעמיים. אחת מהפעמים היא לצילום לפוסט הזה, ואפשר לראות ביחס לצוואר שהוא מעט כהה לי, ואז רכשתי אותו במספר 3 שהוא מושלם עבורי כרגע).
05 לבעלות גוון עור בינוני פלוס – כהה יותר ממאק 40. זה היה הגוון שלי לפני שנה וחצי. געגוע :).

עדכנו אותי שהוא קיים בארץ גם בגוון 01 לבהירות, פשוט לא תמיד יש סטסטר אז תשאלו כשאתן בפארם או באפריל.

עשיתי השוואה של סווטשים לגווני 4 – בין הלינז'רי לפרפקשן. נקודת זכות לפרפקשן ולגרלן – בלנז'רי למס' 4 היה תת גוון ורדרד, ולפרפקשן יש תת גוון טבעי עם טיפה צהבהבות שהרבה יותר מחמיא לי (ולרוב הנשים הישראליות).

מייקאפ של גרלן
פרפקשן של גרלן מול לנזרי של גרלן
מייקאפ של גרלן
פרפקשן של גרלן מול לנזרי של גרלן

מידעון:
תכולה: 30 מ"ל. מחיר: 330 ש"ח לפני הנחות. (את הראשון רכשתי בסטרוברי, ואת השני באחד ממבצעי החצי מחיר באפריל)

כל האתרים בהם ניתן למצוא את מוצרי המותג ברשת: גרלן
ואת המייקאפ הזה ספציפית:  StrawbeeryNet (משלוח חינם. מומלץ להכנס דרך EBATES ולקבל 3% מהקניה בחזרה)

שורה תחתונה:
מייקאפ נהדר! אע"פ שאני מודה שאהבתי את המרקם הנוזלי יותר של האקסטרים, עדיין, גם למייקאפ הזה מרקם שהוא לא כבד מדי, כיסוי מצויין, גימור יפהפה שמשתלב בטבעיות בעור.
מייקאפ מומלץ בחום! אין מה לומר – אני אוהבת את המייקאפים של גרלן….

האיפור בפוסט הזה ליווה אותי בחודש וחצי-חודשיים שנעדרתי, והיה האיפור הקבוע שלי כמעט מדי יום, וארחיב עם כל המוצרים באחד הפוסטים הקרובים.

בינתיים – אל תחמיצו את הגרלת האינסטגרם הנוכחית שלי, עד יום רביעי בערב…

תגובות

comments

16 Comments

 • הדר

  מייקאפ מעולה! והוא קיים בארץ גם בגוון 01, פשוט אין טסטרים מסיבה עלומה כלשהי..

 • אנה

  שמחה שחזרת! שמעתי כבר על המייקאפ הזה הרבה דברים טובים…אבל איך הוא מתפקד עם נקבוביות מורחבות? מבליט אותן? או מסתיר?

 • קורין

  @אנה
  תודה יקירה 🙂
  ממש מעולה לנקבוביות מורחבות. גם לי יש נקבוביות בעייתיות.
  העניין הוא באיזו פודרה את משתמשת מעליו, כי יש פודרות שמבליטות נקבוביות (נתקלתי בלא מעט כאלו, אפילו ההאורגלס האלוהית מבליטה)

 • רונית

  אני מוכנה להשקיע רק במייק אפ ומשתמשת רק בגרלן…האקווה היה מעולה בשבילי אבל הפסיקו לייצר אותו אז עברתי לאקסטרים וגם אותו הפסיקו ועברתי לגולד שלא עפתי עליו כמו על שני הקודמים (ביחוד האקווה !!…
  אגב קרין יש פודרה שלא מבליטה נקבוביות?-אני נמנעת משימוש במוצרי אבקה בגלל הנטיה שלהן להדגיש כל קמטוט ונקבובית…באיזו פודרה את משתמשת?…אשמח להמלצה

 • קורין

  @רונית
  המייקאפ הזה מחליף את האקסטרים. המרקם שלהם שונה אבל הוא איכותי ויפהפה על העור.
  יש לא מעט פודרות טובות. אעשה פוסט מקיף, אבל לגרלן יש פודרה דחוסה טובה, אני אוהבת גם את הסטודיו פיקס של מאק. ל BEN NYE יש פודרה בתפזורת ממש מוצלחת (פודרה בננה. בדר"כ ממליצים עליה מתחת לעיניי אבל דווקא מתחת לעיניים היא לא מוצלחת ואני מעדיפה אותה לפנים).
  אלו הפודרות שלי כרגע, אבל בהחלט אעשה פוסט מקיף לפודרות מומלצות

 • עידית

  רכשתי את המייקאפ יום לאחר קריאת הסקירה (לפני כשבוע)
  כשקראתי אמרתי לעצמי שאין סיכוי שאמרח עם האצבעות, או מברשת או ביוטיבלנדר… וכשראיתי שזה לא עובד, עברתי לאצבעות וזו דרך מעולה!! המייקאפ עצמו כ"כ נעים, כיסוי מושלם עבורי ליומיום, ומראה טבעי שזה החלק הטוב, החיסרון היחיד מבחינתי הוא העמידות, עליי הוא החזיק כ8 שעות מקסימום, אנסה עם פריימר להבא….עדיין מייקאפ מצויין ונכון לעכשיו, לגמרי הפייבוריט שלי.
  תודה על ההמלצה, שווה כל שקל!

 • קורין

  @עידית
  תודה רבה יקירה! איזו תגובה כיפית!!! אוהבת שאני מצליחה להמליץ על משהו שאנשים מרוצים ממנו אח"כ. בהחלט מסכימה, עם האצבעות יוצאת התוצאה היפה ביותר איתו.

 • קורין

  @אוראל
  את מתוקה אמיתית! אני חושבת על זה מאז שפתחתי את הבלוג בערך, אבל סרטונים דורשים הרבה מאוד זמן שאין לי כרגע 🙂

 • חלי

  היי קורין
  אני משתמשת בד"כ במייקאפ של לנקום טיינט אידול מס 02.
  איזה מספר במייק אפ של גרלן יתאים לי ?

  תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *